Co nabízím

Základní rozbor je pouze písemný a obsahuje zařazení pisatele k odpovídajícímu temperamentu a typu osobnosti, popíše věcně jeho základní povahové vlastnosti. Charakterizuje jeho vztah k ostatním a způsob komunikace, zaměří se na jeho silné a slabé stránky v osobním i pracovním životě. Rozbor obsahuje definování jak zdrojů, z kterých pisatel čerpá energii do života, tak i oblast stínu, který komplikuje pisateli život a je příčinou jeho obtíží a neúspěchů v životě.

Specifický rozbor je obohacen o vypracování konkrétních témat zadaných pisatelem – můžou to být vztahové nebo pracovní záležitosti, problémy s porozuměním druhému, hledání optimálního životního směru či vysvětlení stále se opakujících situací v životě pisatele.

Pro rozbor písma je potřebný písemný materiál v rozsahu minimálně jedné strany A4, ideálně dvě písemnosti odlišného charakteru na různých formátech papíru ( např. dopis, různé poznámky či zápisky, podpis). K písemnosti je třeba přiložit informace o vzdělání, pohlaví, věku a souhlas pisatele s vypracováním posudku.

V současné době se rozbory písma na zakázku již nezabývám. 

Kontakt –  Milenastriz@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *